Територія обслуговування

Волноваського району

Донецької області

від 25.09. 2018 № 107

Про організацію ведення обліку дітей дошкільного,

шкільного віку та учнів на території м. Волноваха

З метою створення умов для здобуття дітьми та учнями обов’язкової загальної середньої освіти, здійснення контролю за охопленням навчанням підлітків шкільного віку, керуючись Порядком ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684, з дотриманням вимог законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних» на виконання розпорядження голови Волноваської РДА від 03.08.2018 №420, керуючись статтями 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити відділ по роботі з молоддю, культури, спорту та соціального захисту населення Волноваської міської ради (Більдій) відповідальним за створення і постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку від 6 до 18 років, які проживають на території м. Волноваха. 2. Відділу по роботі з молоддю, культури, спорту та соціального захисту населення Волноваської міської ради (Більдій):

2.1. Закріпити територію обслуговування за закладами загальної дошкільної та середньої освіти згідно з додатком 1та додатком 2 (додаються)

2.2. Вносити до реєстру персональні дані дитини шкільного віку згідно з додатком №3 (додається)

2.3. Видаляти з реєстру персональні дані дитини шкільного віку у разі досягнення нею повноліття, здобуття нею повної загальної середньої освіти, вибуття на постійне місце проживання за межі України.

3. Службі у справах дітей Волноваської РДА (Гром З.А.), сектору ювенальної превенції Волноваського відділу поліції ГУНП України в Донецькій області (Божа О.А.) , Волноваську районну лікарню №1 (Коваленко В.Я.) та КУОЗ «Волноваський районний центр ПМСД» (Юрченко Є.В.)

3.1. Надавати допомогу відділу по роботі з молоддю, культури та соціального захисту населення Волноваської міської ради під час обліку дітей із функціонально-неспроможних сімей та сімей, які відмовляються інформувати про місце навчання своїх дітей.

4. Директорам загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, Волноваському ПТУ розташованих на території м. Волноваха:

4.1. Вести облік та надавати щороку не пізніше 10 вересня відділу по роботі з молоддю, культури, спорту та соціального захисту населення Волноваської міської ради про всіх дітей, які зараховані;

4.2. У разі переведення учня до іншого навчального закладу або його відрахування в установленому порядку навчальний заклад, з якого переводиться або відраховується учень, подає не пізніше 15 числа наступного місяця відповідному структурному підрозділу дані такого учня, у тому числі місце продовження здобуття ним загальної середньої освіти (навчальний заклад).

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Волноваської міської ради від 02.05. 2018 № 58 «Про організацію проведення чергового обліку дітей і підлітків від 0 до 18 років на території м. Волноваха в 2018 році».

6. Начальнику відділу по роботі з молоддю, культури, спорту та соціального захисту населення (Більдій О.П.) довести до директорів шкіл та завідуючих дошкільних закладів про закріплену територію за загальноосвітніми школами та дитячими садками м. Волноваха.

7. Координацію роботи покласти на начальника відділу по роботі з молоддю, культури, спорту та соціального захисту населення Більдій О.П., контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Гукай Т.Є.

Заступник міського голови                                                І.С. Ісміханов

Додаток №2

до рішення виконкому

від 25.09. 2018 № 107

З а к р і п л е н н я території міста за дошкільними закладами міста Волноваха.

№ ПП Найменування дошкільного закладу

Найменування вулиць, закріплених

за дитячими садками

4 КУ ДНЗ №47